כאן לשירותכם
themeix

הקמת אתרי אינטרנט

העסק שלך הוא הדבר החשוב לך ביותר ושער הכניסה לעסק שלך מתחיל מאתר האינטרנט שלך. בימים אלו בהם הטיולים ברחוב לאורך שדרת החנויות הפך למיותר ומיושן, החיפוש אחר נותני שירותים בכל תחום מתחיל בחיפוש באינטרנט. אנו ב-LWEB.co.il מאמינים שהקמת אתר תדמיתי לעסק שלך ובו פירוט על השירותים שאתם מציעים הוא הפיתרון הטוב ביותר ליצירת קשרים ארוכי טווח עם הלקוח. אנו מתמחים בהקמת אתרי אינטרנט תדמיתיים מבוססי html, css, php עם בסיסי נתונים לפי איפיון הלקוח תוך שימת דגש על חווית המשתמש, עיצוב ייחודי ורספונסיבי וכמובן קוד מקור טהור לפי תקן w3c לקידום מירבי במנועי החיפוש השונים.

אנו מתמחים בהקמת אתרי אינטרנט מבוססים HTML, JavaScript, PHP עם מסדי נתונים מסוג MySQL בהתאמה אישית לצרכי הלקוח תוך שימת דגש על דרישות ואיפיון כגון אתרים רספונסיביים, קוד טהור בהתאם לתקן W3C, נגישות אתרים ועוד. כמו כן, אנו בעלי ניסיון רב בהקמת מערכות מידע Backend לשימוש פנימי במשרדים, חברות וארגונים לצורך בקרה, ניהול ושיתוף ידע ומידע.

הקמת אתרי תדמית או חנות וירטואלית מבוססים וורדפרס בעלי יכולות עריכה עצמאיות מלאות הם ההתמחות שלנו. אנו נלווה אתכם מתחילת הפרויקט ועד סופו תוך שימת דגש על התאמה למיתוג הקיים או תוך יצירת מיתוג חדש ולפי אפיון מערכת.

אנו ב-LWEB נלווה אתכם בכל שלבי התהליך החל מפגישת ייעוץ ראשונית ולא מחייבת על כוס קפה בו נכיר ונגדיר יעדים, ולאחר מכן בתהליך התכנון וההקמה של האתר ועד לסיומו בו תוכלו להתגאות באתרכם בפני לקוחותיכם. האתר יהיה מעוצב לפי בחירתכם, מנוסח ובנוי לצורך הגשמת מטרותיכם, רספונסיבי ותואם טאבלטים, טלפונים סלולריים ומחשבים וכמו כן גמיש מבחינת תוכן ועיצוב.

גם לאחר שהאתר כבר עלה לאוויר לשביעות רצונכם זה לא נגמר – אנו נמשיך ללוות אתכם מבחינה טכנית, באיחסון האתר ובייעוץ וליווי מלא להתאמת תכנים לאתר.